Безоплатна рання діагностика новоутворень в рамках Програми медичних гарантій

Рак шлунку посідає одне з перших місць за розповсюдженістю серед дорослого населення країни. За захворюваністю і смертністю це захворювання займає 2 місце після раку легенів у чоловіків і раку молочної залози у жінок. Захворюваність на онкологію шлунка серед чоловіків зустрічається в рази частіше, ніж у жінок. Своєчасна діагностика цього захворювання та лікування на ранніх стадіях дає людині шанс зберегти здоров’я та життя.

Як саме знизити ризик пізньої діагностики онкозахворювання шлунку?

Відеоезофагогастродуоденоскопія – ендоскопічна процедура, яка є «золотим стандартом» для діагностики злоякісного процесу шлунка. Для огляду слизової оболонки органу лікар використовує гнучку, тонку трубку з відеокамерою високої роздільної здатності на кінці, відео виводиться на екран в режимі реального часу. Якщо під час обстеження візуалізуються патологічні зміни слизової оболонки шлунка – проводиться забір зразків підозрілих тканин для подальшого патогістологічного аналізу.

Більшість людей уникають дану процедуру через неприємні відчуття, пов’язані з її проведенням. В умовах ендоскопічного кабінету КП «1-А МКЛ ПМР» є можливість проводити обстеження шлунково-кишкового тракту без болю, під час медикаментозного сну, що дозволяє детальніше дослідити мінімальні патологічні зміни в органах. Процедура проводиться під наглядом лікаря-анестезіолога, легко переноситься і не вимагає тривалого періоду відновлення. Дослідження проводиться на високоточній апаратурі німецького бренду «KARL STORZ», який вже понад 50 років є флагманом на ринку світової ендоскопії.

Дуже велике значення ми приділяємо й безпеці наших пацієнтів, тож обробкою апаратури займається автоматична миюча машина американської фірми «MEDIVATORS», з застосуванням дезінфікуючих розчинів європейського стандарту.

Висновок.

Вам виповнилося 50 років? Турбують розлади травлення?

Пройдіть скринінгове обстеження шлунку з максимальним комфортом! Подбайте про своє здоров’я!

Зупинимо рак разом!