ЛОР відділення

Міське отоларингологічне відділення розраховано на 40 ліжок та є структурним підрозділом хірургічного профілю КП «2 МКЛ ПМР», де наявні всі можливості для надання сучасної кваліфікованої медичної допомоги мешканцям нашого міста – це досвідчені лікарі та новітнє обладнання, зручні умови перебування.

Колектив відділення працює на засадах збереження медичних традицій своїх славетних вчителів та лікарської спадкоємності. Завідувачкою відділення є лікар вищої категорії Пономаренко Н.В. Лікарський склад відділення – лікар-сурдолог Хомік Д.А., лікар – фоніатр Єрошенко Г.П., ординатор Явтушенко О.В. є висококваліфікованими фахівцями, регулярно відвідують науково-практичні конференції, майстер-класи, працюють над своїм професійним вдосконаленням.

На базі відділення надають лікувально-консультативну допомогу населенню міста професор кафедри отоларингології з офтальмологією ПДМУ Гасюк Ю.А. і доцент кафедри отоларингології з офтальмологією ПДМУ Зачепило С.В.

На сьогодні у міському ЛОР-відділенні проводиться виконання широкого спектру ургентних та планових операцій за допомогою ендоскопічного відеокомплексу з шейверною системою. Наприклад, ендоскопічні екстра- та ендоназальні синусотомії, ендоскопічні поліпотомії носа, септопластики та кристотомії.

В останні роки за допомогою сучасного медичного обладнання збільшується кількість щадних малоінвазивних хірургічних втручань, які дозволяють мінімалізувати травматизацію тканин під час операції та максимально зберегти анатомічні структури людини. Зараз частка таких операцій складає близько 80% від загальної кількості. В середньому в стінах відділення за рік надається допомога більше, ніж 1000 хворим.

В умовах відділення забезпечується подальший якісний догляд пацієнтів в післяопераційному періоді, створені комфортні умови для їх перебування. Пріоритетом діяльності відділення, як і лікарні в цілому, є професіоналізм та увага до кожного пацієнта.

Контактний телефон відділення: (0532)56-04-25